Dzięki ciekawym pomysłom Twoje wesele na długo pozostanie zapamiętane przez każdego z zaproszonych gości. Jedną z niezapomnianych atrakcji może być obecność aniołów na szczudłach. Anioły są naprawdę urocze i z pewnością przyniosą szczęście każdej młodej parze. Mogą rozdawać słodycze, puszczać bańki mydlane oraz sypać płatki róż na nowożeńców podczas wyjścia z kościoła. Natomiast w czasie wesela mogą brać udział w czasie pierwszego tańca pary młodej i zapraszam wszystkich gości do uczestnictwa w zabawie. Anioły można też poprosić o uroczyste wniesienie przepięknego tortu ślubnego.

Balony mogą wspaniale pełnić rolę jako dodatek do podarunku dla młodej pary albo udekorować salę ślubną. Można je również wykorzystać w czasie sesji zdjęciowej nowożeńców. Balonów można także użyć wcześniej podczas niezapomnianego wieczoru kawalerskiego albo panieńskiego.

Jeśli na weselu będzie gościć dużo rodzin z małymi dziećmi, powinniśmy rozważyć skorzystanie z usług profesjonalnego animatora. Z pewnością wszystkim spodoba się pomysł i weselnicy będą się lepiej bawić. Opieka doświadczonego animatora daje gwarancję świetnej zabawy maluchów. Ich rodzice nie muszą natomiast szukać niani dla swoich pociech. Ponadto dzieci mogą podarować parze młodej namalowane przez siebie obrazki. Wesele może też uatrakcyjnić występ artystyczny najmłodszych weselników. Można również zadbać o przygotowanie menu dla najmłodszych dzieci. Profesjonalny animator z pewnością przygotuje ciekawy program animacyjny, który może składać się z gier sportowych i zajęć artystycznych. Podczas przerw orkiestry dzieci recytować krótkie wierszyki o młodej parze, wymyślone wcześniej wspólnie z animatorem. Z pewnością taka atrakcja wzruszy nowożeńców.

Jeżeli na wesele będzie zaproszonych dużo dzieci możemy też pomyśleć o karuzelach i prześlicznych dmuchanych zamkach. Z pewnością zachwycą każdego weselnika, bez względu na wiek. Można o nich pomyśleć, gdy nasze wesela będzie miało miejsce w okresie wiosenno-letnim. Karuzele, trampolinę i zamki można postawić przed domem weselnym. Na pewno przyniosą wszystkim dzieciom wiele frajdy.

Ciekawą atrakcją weselną może być także fotobudka Fullofun. W ten wyjątkowy sposób można uwiecznić niezapomniane chwile. Będzie to również idealna pamiątka z wesela czy wieczoru kawalerskiego i panieńskiego. Każdy z gości będzie mógł wejść do fotobudki sam lub z osobą towarzyszącą i dostać na pamiątkę odbitkę. Przede wszystkim taka atrakcja zapewnia wiele radości. Stwarza bowiem swobodną i bardzo spontaniczną atmosferę. „Fotki” robią się same, a goście powinni tylko przestrzegać nieskomplikowanych wskazówek pojawiających się na ekranie automatu.

Jeśli chcemy czegoś nowego i wyjątkowego na przyjęciu weselnym, pomyślmy o rezerwacji napisu z ognia, który zapłonie np. bezpośrednio przed oczepinami lub gdy wybije północ. Taki niezapomniany prezent może podarować rodzina, przyjaciele nowożeńców lub świadkowie. Napis może składać się z dowolnej liczby słów. Aby wywołać większy efekt, warto pomyśleć o połączeniu takiego napisu z pokazem sztucznych ogni.

Innowacyjnym pomysłem na uświetnienie wesela może być zorganizowanie wine cassino czyli bardzo ciekawej zabawy z winem. Ta wyjątkowa gra jest bardzo podobna do klasycznego kasyna. Różni się tylko tym, że reguły, jak i sama zabawa jest związana z winem. Uczestnicy zabawy obstawiają żetonami pola, a następnie mają za zadanie rozpoznać kolor wina, jego aromat i jego szczep. Osoba, która zdobyła najwięcej żetonów wygrywa.