Jeśli chcesz mieć na ślubie farbowane włosy lub trwałą musisz to zrobić co najmniej miesiąc przed planowaną datą ślubu. Dodatkowy czas złagodzi trochę Twój styl. Dzięki temu włosy będą wyglądały bardziej naturalnie. Ponadto jeśli taki zabieg okaże się katastrofą, będziesz miała wystarczająco dużo czasu, aby to naprawić.

Pamiętaj, by fryzjerka nie zrobiła Ci fryzury zbyt wcześnie w dniu ślubu. Musisz też zwrócić uwagę na to, by włosy nie były spięte zbyt mocno. Jeśli tego nie dopilnujesz, Twoja skóra głowy może Cię zacząć bardzo boleć i nie będziesz mogła dobrze się bawić na przyjęciu.

Na kilka tygodni przed ślubem wybierz się do salonu fryzjerskiego, by podciąć nieco końcówki. W ten sposób Twoje włosy nie będą się brzydko rozdwajały.

Zanim zdecydujesz się już na fryzjerkę, która przygotuje Ci przepiękną fryzurę w dniu ślubu, wybierz się na konsultację do przynajmniej kilku stylistów. Powinieneś się upewnić, że fryzjerka doskonale rozumie Twoje zalecenia i potrafi dobrać idealne cięcie lub kolor. Możesz też zapytać przyjaciółki i rodzinę, czy zna jakiego jakiegoś dobrego fryzjera, którego mogłaby Ci polecić.

Suknie ślubne bez pleców są ostatnio bardzo modne i panny młode nie mogą się im oprzeć. Jeśli już decydujesz się na taką suknię pamiętaj, by włosy nie zakrywały Twoich pleców. Najlepszym rozwiązaniem będzie w takiej sytuacji upięcie eleganckiego koka z boku lub na czubku głowy albo zaplecenie modnego warkocza.

Długie fale i warkocze są świetnymi fryzurami, kiedy Twoja suknia ślubna jest w stylu boho lub ślub odbędzie się na plaży. Możesz również eksperymentować z niektórymi ślubnymi akcesoriami do włosów, takimi jak kwiaty, opaski, a nawet kilka ptasich piór. Jeśli masz krótkie włosy masz dwa rozwiązania: przedłużyć włosy lub znaleźć jaką przepiękną, krótką fryzurę. Bez względu na to co wybierzesz, upewnij się, że Twoja fryzura jest elegancka i wyjątkowa.

Jeśli znalazłaś szaloną suknię ślubną, wybór fryzury jest niemal nieograniczony. Obojętnie czy zdecydujesz się na elegancką fryzurę z upięciem i diademem czy zastosujesz grę kontrastu i wybierzesz naturalną fryzurę, prawie wszystko jest dozwolone. Wyszukane i naturalne fryzury wyglądają tutaj najlepiej, ale lepiej zostaw warkocze dla narzeczonych, mających suknie w stylu boho.

Jeśli Twoja sukienka jest prosta, wyrafinowana i elegancka możesz mieć problem z włosami. Najlepsze będą w tym przypadku fryzury, które dodadzą włosom objętości. Przy upinaniu fryzury warto użyć ślubnych akcesoriów. Możemy pomyśleć o efektownej fryzurze z z dużą ilością loków.

Wybór wyśnionej sali weselnej jest tak samo ważny jak wybór doświadczonej, profesjonalnej i kreatywnej fryzjerski. Wymarzoną salę weselną możesz znaleźć na stronie internetowej: W ten sposób zaoszczędzić sobie niepotrzebnych nerwów i stresu.